#BeActive Європейський тиждень спорту

#BEACTIVEDAY — це європейська компанія, яка надихається проектом Європейської комісії проектом «Національні дні фітнесу для Європи» та Європейським тижнем спорту ЄС, спрямована на відзначення і популяризацію задоволення і важливості фізичної активності для фізичного, психічного і соціального благополуччя людей. Більше інформації тут: https://www.beactiveday.eu

В Україні вона реалізується UkraineActive національною асоціацією EuropeActive (NAS). В межах компанії проводиться сотні безкоштовних заходів, які проводяться в різних умовах (фітнес-центрах, на відкритому повітрі, на рабочих місцях и ​​т. д.) по всій Україні та за її межами. Вперше #BEACTIVE DAY був проведений в Україні у 2021 год. Ця компанія мала значний успіх, що спонукає до підтримки і розширення різноманітних заходів протягом року і особливо в рамках Європейського тижня спорту.

Кампанія #BEACTIVEDAY вже стала важливим стимулом для людей більше рухатися і краще приймати переваги і важливість здорового способу життя.

Тиждень відбудеться з 26 вересня по 2 жовтня 2022 року і спрямований на підтримку і просування переваг активного способу життя з допомогою заклику #BeActive.

Зареєструйте свою організацію чи подію,
як частину European Sport Week

зареєструватися
© 2017-2020 Ukrainian Active 🇺🇦