JuniorZ

Проект JuniorZ реалізується з грудня 2018 року ГО «Спортивний рух Олександра Педана «ДжуніорЗ» http://juniorz.ua/about

JuniorZ – команда людей, які мріють, аби нові види спорту з'явилися на уроках фізкультури по усій Україні. Аби кожен вчитель фізкультури міг проводити цікаві заняття, а кожен школяр обрати найцікавіший для себе вид спорту. Тому команда JuniorZ мандрує містами, «прокачує» вчителів на семінарах, «тюнінгує» школи, закуповуючи спортивний інвентар, та спонукає дітей займатися спортом і вести активне цікаве життя.

Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН України №1-9/2 від 03.01.2018, меморандум з МОН України, від 7.12.2019), UNICEF, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітету з фізичного виховання та спору Міністерства освіти і науки України та спортивних федерацій.

Проводимо тренінги, фестивалі, змагання шкільних спортивних ліг та інші заходи, які спрямовані на впровадження новітніх варіативних модулів і видів спорту до програми фізичного виховання школярів, формування у молоді здорового способу життя та заохочення до занять спортом. За два роки ДжуніорЗ провів заходи у 19 містах країни, проведено 72 заходи від презентацій-тренінгів, поглиблених семінарів до багатотисячних фестивалів та змагань шкільних ліг. Ми охопили більше 1200 вчителів фізичної культури, 668 шкіл, більш ніж 20000 школярів.

UAactive та JuniorZ спільно запроваджують європейські підходи по зміні ставлення учнів шкіл до фізичної активності, спираючись на результати проекту ALSIC https://www.europeactive-euaffairs.eu/projects/ALCIS.

© 2017-2020 Ukrainian Active 🇺🇦