Проєкт спрямований на зміцнення фізичного і ментального здоров’я, через залучення до фізичної активності, створення атмосфери довіри та співпраці між вчителями, учнями, батьками за допомогою соціальних мереж та гейміфікації.
Проєкт спрямований на зміцнення фізичного і ментального здоров’я, через залучення до фізичної активності, створення атмосфери довіри та співпраці між вчителями, учнями, батьками за допомогою соціальних мереж та гейміфікації.
1 грудня 2024 у м. Київ відбудеться важлива подія для української освіти – ІІ Всеукраїнський форум "Активний форум: здоровий та безпечний освітній простір"!
Мета проєкту - покращення психічного здоров'я та благополуччя вразливих цільових груп у Європі шляхом подальшого розвитку та розширення успішної, науково обґрунтованої моделі «Абетка психічного здоров'я» (ABC).
Метою проекту є створення першого Альянсу активних «шкіл-сестер» серед початкових шкіл Данії, Польщі, Іспанії та України, що продовжить пілотний проект, реалізований у 2023/2024 навчальному році.
BEACTIVE DAY — це європейська компанія, яка надихається проектом Європейської комісії «Національні дні фітнесу для Європи» та Європейським тижнем спорту ЄС, спрямована на відзначення і популяризацію задоволення і важливості фізичної активності для фізичного, психічного і соціального благополуччя людей.
MOVE Week - це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на заохочення фізичної активності та популяризацію здорового способу життя. Як і День без ліфтів, Move Week є ключовим компонентом кампанії NowWeMOVE. Протягом тижня по всій Європі та в кількох країнах світу організовуються різноманітні спортивні заходи. Основна мета - надихнути людей на різні форми фізичних вправ та здоровий спосіб життя. Захід проводиться щорічно з 2012 року.
Європейський день шкільного спорту (ESSD) - це міжнародне свято руху, частина Європейського тижня спорту.
MSC – це загальноєвропейська ініціатива, що має на меті заохотити учнів до активного способу життя та популяризувати здорові звички через фізичну активність. Школи братимуть участь у щомісячних спортивних змаганнях, які допоможуть учням більше долучатися до активного проведення часу. При цьому заклади не змагатимуться між собою, а спільно долатимуть спортивні виклики.
Основна мета проекту — створити глобальну спільноту «Інтеграція біженців через спорт» (IRTS) та зміцнити її науково-доказову базу, довіру, потенціал і голос. Цей унікальний проект об’єднує безпрецедентне партнерство, яке включає установи ООН, фінансові інституції, глобальні мережі, гуманітарні та спортивні організації.