ЮкрейнЕктів

ЮкрейнЕктів – це громадська не комерційна організація, яка представляє весь український сектор оздоровлення, фітнесу, фізичної активності в Європі.

Місія – мотивувати людей вести себе у активний і здоровий спосіб протягом життя. Більше активних українців – запорука здоров’я нації.

Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, прагнемо до партнерських відносин з фахівцями, організаціями, готові до підтримки і служіння будь-якій компанії, яка спрямована на залучення якомога більше людей для підвищення їх активності протягом життя.

Ми спрямовуємо свої зусилля на підвищення фізичної активності українських дітей в умовах закладів освіти, позашкільних освітніх установ, оздоровчих фітнес клубів; формування здорового способу життя українців; розвитку професійних компетенцій вчителів фізичної культури, навчання і підвищення кваліфікації; впровадження в Україні європейських стандартів в сфері фітнесу та освіти, розвиток освітніх програм для фахівців оздоровчої сфери фітнесу, проведення популяризаційних заходів та подій.

© 2017-2020 Ukrainian Active 🇺🇦