Навчання

UAactive запроваджує в Україні дію європейських EuropeActive Стандартів для навчання, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації інструкторів, тренерів інших фахівців фітнес сектору (https://www.ehfa-standards.eu/).

Інструктор, звернувшись до нас, може безкоштовно пройти тестування і визначити сильні сторони своєї підготовки. Отримати підтвердження своєї компетенції і без додаткових умов отримати сертифікацію у Європейському реєстрі професіоналів фітнесу EREPS https://www.ereps.eu/.

Для навчального центру акредитація у EREPS – EuropeActive, це міжнародне визнання високого професіоналізму викладачів, відповідності навчальних програм європейським стандартам, вагомі переваги перед конкурентами.

Наша перевага це зовнішнє, поза межами України, незалежне оцінювання професійності та компетенцій фахівців фітнесу.
Отримайте доступ до найсучаснішого центру знань для фітнесу https://www.europeactive.eu/knowledge-centre.

Відкрийте перспективи участі у міжнародних наукових і методичних подіях, таких як European Health & Fitness Forum (EHFF) при FIBO https://www.europeactive-events.eu/ehff20-new-date, International Standards Meeting https://www.europeactive-events.eu/ISM20 , General Assembly https://www.europeactive-events.eu/GA2020.

UAactive працює для допомоги і підтримки, створення умови для професійного зростання інструкторів, тренерів, навчальних центрів для досягнення найвищої європейської якості підготовки персоналу для фітнес сектору. Скористайтесь нашою програмою лояльності та допомоги в акредитації до EREPS – EuropeActive. Надамо платформу та технічну підтримку для переходу освітніх провайдерів до структури і європейських стандартів навчальної і практичної діяльності, як основу для розвитку Європейського реєстру професіоналів фітнесу EREPS https://www.ereps.eu/. Місія UAactive - надати українському сектору оздоровлення та фітнесу професійні європейські стандарти. Це забезпечить довіру і подальше визнання учасників сектору, єдині європейські стандарти діяльності, високий, стандартизований рівень освіти фахівців.

Перехід до європейських стандартів призведе до задоволення українців якістю і професійністю послуг і як наслідок значного зростання кількості фізично активних людей. Стандарти EuropeActive надаються усім акредитованим провайдерам навчання по запиту членів UAactive.

© 2017-2020 Ukrainian Active 🇺🇦