ЗАПРОШЕННЯ

3 вересня 2020 року вперше в Україні відбудеться безкоштовний Міжнародний семінар для фахівців спортивно-оздоровчої сфери до National Fitness Day з UAactive за участю європейських експертів EuropeActive. Запрошуються тренери, інструктори, керівники фітнес клубів, науковці, викладачі, представники організацій, які опікуються фізичною активністю населення.

Семінар спрямований на об’єднання та формування української фітнес спільноти UAactive та її інтеграції в міжнародні інституції EuropeActive та EREPS.

Організатори:

- EuropeActive - найбільша загальноєвропейська організація, яка опікується розвитком фітнес-сектору Європи. - Спортивний комітет України – відповідає за розвиток в Україні сектору спорту та фізичної активності - UkraineActive (UAactive) – Національна асоціація фітнесу та рухової активності EuropeActive. - Mixsport – спортивний Інтернет портал всесвітньо відомого спортсмена Володимира Клічко.

Місце проведення: м.Київ, ст.м. Олімпійська, НСК «Оліміпйський», конференц-хол KLITSCHKO EXPO (місце може бути змінено).

ПРОГРАМА

Міжнародного семінару для фахівців спортивно-оздоровчої сфери до National Fitness Day з UAactive за участю європейських експертів EuropeActive.

9:00 – 11:00 – Реєстрація учасників міжнародного семінару.
11:00 – 11:15 – National Fitness Day - UAactive – крок до європейських цінностей в секторі фітнесу і фізичної активності.
11:15 – 11:30 – Представлення облич (амбасадорів) National Fitness Day - UAactive (Володимир Кличко, Олександр Педан та ін.)
11:30 – 11:45 – Презентація концепції National Fitness Day – UAactive в Україні, як частини загальноєвропейського заходу. Mixsport – головний інформаційний Iнтернет партнер.
11:45 – 12:15 – Прес-пауза / кава-брейк.
12:15 – 12:30 – Про підтримку і допомогу у всіх містах країни у проведенні європейської події для залучення нових учасників до занять фізичною активністю у клубах та популяризації здорового способу життя.
12:30 – 12:45 – Дорожня карта для реалізації проекту у містах. Відкритість для всіх, комунікаційний план, робота з медіа та у соціальних мережах, фандрейзинг та залучення партнерів National Fitness Day.
12:45 – 13:00 – Оцінка успішності вашої події. Чи ефективною була ваша компанія у медіа та соціальних мережах? Правила проведення опитувань та маркетингових досліджень для успішної реалізації проекту.
13:00 – 13:30 – Шлях до акредитації у Європейському реєстрі професіоналів фітнесу EREPS за стандартами EuropeActive для тренерів і клубів. Міжнародне визнання рівня якості фітнес послуг.
13:30 – 14:00 – Кава-брейк / обід.
14:00 – 14:30 – Круглий стіл. Європейський досвід впливу подій, стандартів EuropeActive і реєстру EREPS на успішність клубів і професіоналів фітнесу (нагальні проблеми з якими стикаються фітнес клуби в містах України, можливі шляхи допомоги, маркетингові, правові, фінансові, організаційні аспекти).
14:30 – 15:00 – Панельна дискусія. Сучасний стан та рівень підготовки кадрів для фітнесу. Подолання кадрової кризи. Організація навчального процесу фітнес тренерів за європейськими стандартами. Створення власного навчального центру та його акредитації у EREPS.

Бонусна програма для учасників семінару

Презентація безкоштовної відкритої незалежної системи оцінювання фахового рівня персоналу вашого клубу.

Для учасників семінару попередня реєстрація є обов’язковою за телефоном: +380677566552 (Viber, Telegram, WhatsApp) або на e-mail: ukraine.active@gmail.com.
Оргкомітет

© 2017-2020 Ukrainian Active 🇺🇦