REACH 2025

REACH 2025

Про проект REACH

Проєкт REACH - це ініціатива міжнародної організації TAFISA, спрямована на розширення можливостей молодих людей у Європі та за її межами шляхом розширення їхньої участі у волонтерській, лідерській діяльності та прийнятті рішень у рамках руху «Спорт для всіх». Завдяки створенню Молодіжної робочої групи, REACH надасть молодим людям можливість взяти на себе лідерські ролі та стати агентами змін у своїх громадах.

Що ти будеш робити в рамках Молодіжної робочої групи або Молодіжної спільноти?

Молодіжна робоча група є рушійною силою проєкту REACH, що об'єднує 15 молодих лідерів з дев'яти країн, які формують майбутнє залучення молоді до програм «Спорт для всіх». Відібрані за результатами відкритого конкурсу, ці молоді лідери нададуть свої голоси, лідерські якості та досвід для сприяння інклюзії, розширення прав і можливостей молоді та створення довготривалого впливу.
За допомогою заявки ти зможеш бути відібраним до Молодіжної цільової групи або до ширшої Молодіжної спільноти. У чому полягають основні відмінності?

Молодіжна робоча група - 15 обраних представників

- Формуватися Молодіжна робоча група буде з представників країн-партнерів проекту:
Німеччина | Франція | Ірландія | Естонія | Словенія | Італія | Україна | Марокко | Японія | Канада.

- Члени Молодіжної робочої групи візьмуть участь у фокус-групових дискусіях, розроблених Лімерикським університетом (Ірландія) під керівництвом партнерів проекту, щоб проаналізувати потреби та очікування молоді та допомогти у створенні Хартії молодіжного залучення (Youth Engagement Charter).

- Члени Молодіжної робочої групи пройдуть 16-місячну програму наставництва, в рамках якої кожен молодий учасник буде прикріплений до досвідченого наставника з організації, яка популяризує «Спорту для всіх», та який буде підтримувати їх у реалізації їхніх громадських ініціатив. Це сприятиме розробці Хартії молодіжного наставництва (Youth Mentorship Charter).

- Члени Молодіжної робочої групи пройдуть очні 2-денні сертифіковані лідерські курси TAFISA (CLC) рівня 1 (2025) та рівня 2 (2026) і отримають диплом про завершення, сертифіковані TAFISA. Більше про лідерські курси TAFISA 👉 тут.
Відрядження закордон фінансується за рахунок проекту.

- Члени Молодіжної робочої групи отримають фінансову та професійну підтримку для розробки та реалізації ініціатив (заходів) з популяризацію «спорту для всіх» у своїх громадах. Молодь працюватиме пліч-о-пліч з досвідченими професіоналами та наставниками, розвиватиме необхідні навички та демонструватиме свою креативність та інноваційність у розробці рішень для вирішення реальних викликів. Кінцева мета - надихнути та заохотити більшу кількість молодих людей долучатися до громадської діяльності та позитивно впливати на світ.

- Члени Молодіжної робочої групи візьмуть участь та будуть організовувати вебінари наприкінці 2025 та 2026 років, щоб представити концепції та цілі своїх проектів «Дії в громаді» у формі презентацій.

- Члени Молодіжної робочої групи представлять результати своїх проектів під час Всесвітнього конгресу TAFISA в Празі (травень 2026 року). Відрядження закордон фінансується за рахунок проекту.

- Члени Молодіжної робочої групи візьмуть участь у зустрічах партнерів проєкту: 2 очні зустрічі у Франції в жовтні 2025 року та Празі в травні 2026 року, а також 4 зустрічі в онлайн форматі.

- Останньою можливістю для членів Молодіжної робочої групи є те, що вони стануть членами потенційної постійної Молодіжної комісії TAFISA.

Молодіжна спільнота - 90 відібраних представників

- Формуватися Молодіжна спільнота буде з представників країн-партнерів проекту та інших країн світу.

- Учасники візьмуть участь у фокус-групових дискусіях, розроблених Лімерикським університетом (Ірландія) під керівництвом партнерів проекту для аналізу потреб та очікувань молоді, щоб допомогти у створенні Хартії залучення молоді.

- Учасники пройдуть онлайн-курси TAFISA Certified Leadership Courses (CLC) Level 1 (2025) та Level 2 (2026) та отримають диплом про завершення, сертифіковані TAFISA.

Що ти отримаєш, ставши членом Молодіжної робочої групи або Молодіжної спільноти?

Ставши частиною Молодіжної робочої групи або Молодіжної спільноти ти:

- Здобудеш навички через розбудову потенціалу у сфері спорту для всіх та спортивного менеджменту.

- Здобудеш особистий та професійний розвиток у міжнародних спортивних організаціях.

- Створиш платформу для підтримки молодіжних та інноваційних програм «Спорт для всіх».

- Допоможеш в розробці Хартії залучення молоді, яка безпосередньо враховує потреби та очікування молоді, а також допоможе громадським організаціям стати більш дружніми до молоді в питаннях набору, утримання та залучення молоді, а також в інтеграції молоді в процеси лідерства та прийняття рішень.

- Допоможеш у розробці Хартії молодіжного наставництва.

- Отримаєш можливості налагодження зав’язків з працівниками міжнародних спортивних організацій та іншими молодими людьми, які беруть участь у русі «Спорт для всіх».

- Участь у програмах мобільності по всій Європі.

- Відвідування та участь у європейських конференціях «Спорт для всіх», таких як Всесвітній конгрес TAFISA у Празі 13-17 травня 2026 року.

- Покращення контенту в соціальних мережах та збільшення охоплення!

Критерії відбору кандидатів

  1. Бути у віці від 18 до 30 років.
  2. Володіти англійською мовою на робочому рівні.
  3. Мати попередній досвід роботи працівником або волонтером у сфері спорті, фізичної культури, рухової активності.
  4. Навчатися або працювати з можливістю надати лист підтримки з місця навчання та/або роботи. Заявники, які не навчаються і не працюють, також можуть бути розглянуті за умови, що вони можуть підтвердити свою прихильність до проекту.
  5. Зацікавлені брати участь у проекті протягом 2 років, готові взяти участь у всіх відрядженнях закордон і готові підписати угоду про зобов'язання.
  6. Наявність диплому про повну загальну середню освіту (як мінімум) буде додатковою перевагою.
  7. Мати зацікавленість та мотивацію працювати на міжнародному рівні.
  8. Володіти хорошими комунікативними, міжособистісними навичками та навичками управління часом і проектами.
  9. Мати здатність добре працювати в невеликій команді.
  10. Досвідчений користувач Microsoft Office з доступом до комп'ютера та Інтернету.
  11. Здатність подорожувати закордон і мати дійсний закордонний паспорт.
  12. Відсутність обмежень, які б перешкоджали успішному отриманню візи (наприклад, відсутність судимостей).
  13. Знання та розуміння руху «Спорт для всіх» є додатковою перевагою (однак це не є обов'язковим).

Кінцевий термін подачі заявок

Проект REACH розпочався 1 січня 2025 року і завершиться 31 грудня 2026 року.
Кінцевий термін подачі заявки – 16 травня 2025 року.

Ми віримо, що розкриття вашої ідентичності - це ваш вибір у процесі подання заявки, але команда REACH заохочує молодих людей з різним професійним, академічним та культурним досвідом, особливо тих, хто відносить себе до недостатньо представлених груп, таких як: жінки у спорті, молодь з обмеженими можливостями, молодь з числа мігрантів або переміщених осіб, молодь з сільської місцевості.
Якщо у вас є якісь потреби у доступності, будь ласка, повідомте нам про це на будь-якому етапі процесу подачі заявки, коли вам буде зручно це зробити.

заявка на участь у конкурсі

Відібрані учасники (переможці конкурсу) будуть оголошені в липні 2025 року.
Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до Брикульського Олександра, віцепрезидента ГО «ЮкрейнЕктів» oleksandr.brykulskyi@ukrainian-active.org.ua

© 2017-2024 Ukrainian Active 🇺🇦