У Києві пройшов Міжнародний семінар для фахівців фітнес-сектору за участю європейських експертів EuropeActive

У Києві пройшов Міжнародний семінар для фітнес-сектору за участю експертів EUROPE ACTIVE

3 вересня у KLITSCHKO EXPO пройшов Міжнародний семінар для фахівців спортивно-оздоровчої сфери до National Fitness Day з UkraineActive за участю європейських експертів EuropeActive.

Розпочали семінар із привітальних виступів:
Андрій Боляк, президент UkraineActive
Ілля Шевляк, президент Спортивного комітету України
Матвій Бідний, заступник Міністра молоді та спорту України
Cliff Collins, Director of Programmes, UK, EuropeActive

Однією з ключових тем семінару була презентація унікальної концепції проведення National Fitness Day — як у офлайн, так і у онлайн-форматі.
Цьогоріч подія вперше пройде в Україні. Вже 26 вересня з центральної сцени НСК «Олімпійський» буде здійснюватися online трансляція фітнес-марафону на всю країну. Головним інформаційним партнером події є Інтернет-портал всесвітньовідомого спортсмена Володимира Кличко MIXSPORT. Про переваги використання платформи розповів Юрій Зозуля.
Власним досвідом проведення National Fitness Day поділилися спікери з EuropeActive — Will Smithard, UKactive, UK, Francesco Capuani, EU Project Manager, BE

Протягом семінару відбулося знайомство з амбасадорами NFD в Україні:
— Олександр Педан, телеведучий, блогер, шоумен, лідер спортивного руху JuniorZ.
— Ксенія Літвінова, Мотиваційний спікер і ведуча програм з особистої ефективності, командний Wellness Teacher, учасник і презентер міжнародних конференцій. зірковий тренер, керівник фітнес студії Фактура — Сергій Фальштинський, International EREPS - Ambassador, Brand Ambassador - PUMA, International Fitness presenter (16 країн), TOP – 5 – World Fitness Presenter 2019.

Також, було представлено амбасадорів-експертів:
— Світлана Бірючинська, Засновник і керівник Smart Fitness Academy.
— Вадим Гуменюк, генеральний директор Міжнародної Тенісної Академії, віце-президент Української Фітнес Асоціації.
— Олександра Кобалінова, методист у Smart Fitness Academy, міжнародний презентер, Certified Personal Trainer у E-Motion.
— Юлія Коваль (Харків), сертифікований персональний тренер ISSA, Фітнес-директор української мережі фітнес-клубів "Малібу".
— Ганна Машовець, керівник тренінгового центру «Академія фітнесу —Україна», Організатор конвенції «ProFit Convention».
— Сергій Пуцов, Міжнародний фітнес-експерт і викладач, Організатор фестивалю здорового способу життя Lviv Fitness Weekend, Тренер з фізичної підготовки Олександра Усика (2019).
— Анна Салкоч, керівник спортивного клубу «Титан», м. Дніпро, Фітнес тренер міжнародного рівня, Організатор конвенцій, семінарів та майстер класів з фітнесу.
— Катерина Смірнова, засновниця та методист у International Pilates University Fitness4you, учасниця міжнародних навчальних програм з пілатесу.
— Дмитро Чорний, Директор міжнародної франчайзингової мережі MalibuFIT.

Про підтримку і допомогу у всіх містах країни у проведенні європейської події для залучення нових учасників до занять фізичною активністю у клубах та популяризації здорового способу життя розповіли Lukas Declercq, EU Affairs Manager, BE та Олександр Брикульський, віце-президент Спортивного комітету України.

Змістовним виступом запам’яталася презентація алгоритму до акредитації у Європейському реєстрі професіоналів фітнесу EREPS для тренерів і клубів від Julian Berriman, Director Professional Standards Committee, UK та Андрія Боляка, Президента UkraineActive.

Про власний досвід запровадження європейських стандартів у фітнес-індустрію Литви розповіла Simona Pajaujiene.

Фото з семінару

Відео трансляції семінару

Повне відео трансляції семінару доступну також за посиланням на Youtube

© 2017-2020 Ukrainian Active 🇺🇦